O NAS

Początki naszego istnienia i funkcjonowania jako Salon Rowerowy sięgają roku 1991, wtedy to na „tych pierwszych” 35 metrach kwadratowych rodziła się nasza historia, sprzedały się pierwsze nasze rowery a pierwsi klienci zostali stałymi bywalcami naszego punktu. Jak się Państwo domyślają szybko okazało się, że te 35 metrów kwadratowych to za mało i konieczne było powiększenie punktu, a przez to zwiększenie liczby rowerów oraz całego asortymentu, krótko mówiąc zaczęliśmy się rozwijać. Od tego momentu rozwijamy się nieprzerwanie, powiększając i remontując Salon w Kostrzynie nad Odrą na ulicy Gorzowskiej 1 A, otwierając całkowicie nowy Salon Rowerowy w Gorzowie Wlkp. na ulicy Dekerta 49 C, a obecnie przenosząc się na nowy adres Kombatantów 34 w Gorzowie Wlkp. na 900 metrowy punkt, będący jednym z największych Salonów Rowerowych w Polsce. Nasz zespół składa się z młodego a jednocześnie doświadczonego i wykwalifikowanego personelu, który jest otwarty na klienta i jego potrzeby. Ze swojej strony zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę w zakresie doboru roweru do potrzeb i stylu jazdy klienta w oparciu o technologię Bike Fittingu.

     Posiadamy również autoryzowany serwis Shimano , jak również prowadzimy fachowy serwis narciarski. Nasi serwisanci to profesjonaliści w każdym calu, to ludzie, którzy ukończyli elitarne szkolenia serwisowe Shimano, Rock Shox, Sram oraz Reichmann i Wintersteiger. Mamy wieloletnie doświadczenie z zakresu tematyki rowerowej, którego nie zawahamy się użyć aby pomóc Państwu rozwiać wątpliwości przy wyborze roweru. W swojej ofercie posiadamy najznamienitsze marki rowerowe świata, takie jak SCOTT, ELECTRA, COSSACK, PUKY.

     Nasi doradcy to aktywni kolarze ścigający się w maratonach MTB, dysponujący ogromną wiedzą teoretyczną jak i praktyczną. Przez cały rok jesteśmy współorganizatorem i zarazem sponsorem licznych imprez rowerowych oraz zawodów. W sezonie zimowym organizujemy zawody Shimano Elite Race, natomiast w sezonie letnim przy współpracy z FSD SPORT , gminą Lubniewice oraz Krosnem Odrzańskim maraton MTB, na początku sezonu letniego organizujemy Scott Test Tour. Od 2017 roku jesteśmy współorganizatorem i sponsorem triathlonu Ośno Lubuskie będącego jednym z trzech najlepszych imprez tej rangi w Polsce. Bierzemy udział w organizacji Rajdu Dzikich Dzików. Staramy się dostarczyć jak najwięcej wrażeń i jak najlepiej przybliżyć Państwu wspaniały świat kolarstwa, a jednocześnie pragniemy zachęcić do przyłączenia się i wzięcia udziału w naszych imprezach bo sport powinien łączyć ludzi.

     Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych Salonów Rowerowych oraz poznania nas i naszej gamy rowerów oraz akcesoriów rowerowych.